Katip Alımı 2014

Zabıt Katibi Alımı her yıl düzenli olarak aralık ayı 3. ve 4. haftasında ilan edilmektedir. F Klavye Q klavye ayrımı konusunda henüz bilgi yok. Bu demek oluyor ki bu sınava F ve Q klavyeden eskisi gibi alım yapılacak. Alım kesin yapılacak Adalet Bakanı canlı yayında personel alımı yapacağız dedi. Bazı arkadaşlar bakanlığı aramış alım yapılmayacak demişler. Bunlara itibar etmeyin. bakan alım olacak dedikten bakandan sonra daha yetkili kime sorabilirsiniz.

Katip Alımı

Bir önceki yazımız olan Yeni İcra Müdürlüğü Yönetmeliği başlıklı makalemizde ATAMA VE NAKİL YÖNETMELİĞİ, İCRA MÜDÜR VE YARDIMCILARI İLE İCRA KÂTİPLERİNİN SINAV ve ICRA MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETMELİĞİ DEĞİŞTİ hakkında bilgiler verilmektedir.

2 yorum

  1. Selamun aleykum, öncelikle hizmetiniz için teşekkür ediyorum. Alımlar gerçekten olacak mı olmayacak m? ilan çıkması gecikti :((

    • a.s. hocam alım olmasına biz kesin gözle bakıyoruz. yurt genelinde katip açığı var. aksama sabaha ilanlar verilmeye baslar. calismayan devam.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>