22 Aralık 2014 Pazartesi
Anasayfa / Haberler ve Duyurular

Haberler ve Duyurular

Adalet Bakanlığı Personel Alımları, Yükselme Sınavları gibi haberler

2015 Katip Alımı

katip alimi

Adalet Bakanlığı 770 zabıt Katibi alıyor. Başvurular 30 Haziran ila 4 Temmuz tarihleri arasında olacak. İlanın detayları. 1) Adlî yargıda çalıştırılmak üzere; EK–1 listede yeri, sayısı belirtilen ve genel idare hizmetleri sınıfında bulunan 7–12 dereceli kadrolara açıktan atama suretiyle toplam 770 kadrolu zabıt kâtibi, Adalet komisyonlarınca yapılacak uygulamalı ve sözlü sınav sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanununun 114/1-a/1 inci bendinde yer ... Devamını Oku »

Merkez Bankasi bilgi ve belge yonetimi mezunu sozlesmeli arsivci alacak.

merkez-bankasi

Merkez Bankası bilgi ve belge yönetimi mezunu sözleşmeli arşivci alacak. Adayların KPSS den en az 60 puan almiş olmaları gerekiyor. Başvurular 17 Kasım ila 1 Aralık tarihleri arasında alınacak. 1-ADAYLARDA ARANAN KOŞULLAR -En az dört yıllık eğitim veren Türkiye veya yurt dışındaki, denkliği Yükseköğretim Kurulunca tanınmış yükseköğretim kurumlarının Bilgi ve Belge Yönetimi programlarında lisans ya da yüksek lisans eğitimi almış ... Devamını Oku »

Merkez Bankasına Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı

ozel-guvenlik-gorevlisi-alimi

TÜRKİYE CUMHURİYET MERKEZ BANKASINA KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAKTIR Bankamız teşkilatında sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere sınavla Koruma ve Güvenlik Görevlisi alınacaktır. 1- ADAYLARDA ARANAN KOŞULLAR – Yükseköğretim kurumlarının önlisans programlarından mezun olmak (Lisans mezunlarının başvuruları kabul edilmeyecektir), – 2014 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından 60 ve üzerinde KPSSP93 puanı almış olmak, – Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına (Silahlı) sahip olmak, ... Devamını Oku »

KUŞADASI ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ İŞÇİ ALIMI

beden-iscisi

KUŞADASI ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SAN.OKULU MÜD. Son Başvuru Tarihi: 24.11.2014Yayınlanma Tarihi: 13.11.2014, Sayı: 31 Genel Şartlar ve Notlar TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; -Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. -Kamu Kurum ve kuruluşlarının sürekli(Daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı Nüfus ... Devamını Oku »

ONDOKUZMAYIS BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞÇİ ALIMI

19mayis

ONDOKUZMAYIS BELEDİYE BAŞKANLIĞI (Çİ) Son Başvuru Tarihi: 24.11.2014Yayınlanma Tarihi: 13.11.2014 Genel Şartlar ve Notlar TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:Noter tarafından kura çekimi 28.11.2014 tarihinde saat 15:00’de 19 Mayıs Belediyesi Fen İşleri Salonunda kura çekilişi yapılacaktır. İsteyenler kura çekilişini izleyebileceklerdir.Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adayların listesi, istenen belgeler ve mülakat tarihi İlgili kamu kurumu tarafından adaylara tebliğ edilecektir. Talep şartlarına durumu ... Devamını Oku »

ALTINOVA BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM KOMUTANLIĞI İŞÇİ ALIMI

beden-iscisi

ALTINOVA BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM KOMUTANLIĞI Son Başvuru Tarihi: 24.11.2014Yayınlanma Tarihi: 13.11.2014 Genel Şartlar ve Notlar Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. -Talepde 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup,lise Mezunları için KPSSP94 puanı en az 60 olan adayların başvuruları ... Devamını Oku »

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL EĞİTİM TESİSLERİ İŞLETİLMESİ GARSON ALIMI

giresun-universitesi

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL EĞİTİM TESİSLERİ İŞLETİLMESİ Son Başvuru Tarihi: 24.11.2014Yayınlanma Tarihi: 13.11.2014   Genel Şartlar ve Notlar BAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN DİKKATİNE: Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.” Türkiye iş Kurumu`nun internet sayfasında talep şartları yayınlandığı tarihten itibaren 10 ... Devamını Oku »

HORASAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI BEDEN İŞÇİSİ ALIMI

Horasan

HORASAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI Son Başvuru Tarihi: 24.11.2014Yayınlanma Tarihi: 13.11.2014, Sayı: 2368876   Genel Şartlar ve Notlar Başvuracakların dikkatine – Geçici statüde Beden İşçisi mesleğinde çalıştırılmak üzere 2 (iki) kişi alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya ... Devamını Oku »