24 Nisan 2014 Perşembe
Anasayfa / Haberler ve Duyurular

Haberler ve Duyurular

Adalet Bakanlığı Personel Alımları, Yükselme Sınavları gibi haberler

Zabıt Katibi Alımı Çok Yakında !

katip-alimi

2 Nisan 2014 günü TGRT Haber Televizyonunda yayınlanan Ankara’nın Gündemi programının konuğu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ idi. Program yetkilisi ile telefon görüşmesi yapan editörümüz “2014 yılında Adalet Bakanlığına zabıt katibi alımı yapılıp yapılmayacağını, yapılacak ise tarih ve sayısının Adalet Bakanımıza sorulmasını” istedi. Editörümüzü kırmayan Tgrt Haber programcısı sorumuzu bakan Bozdağ’a iletti. Adalet Bakanı “zabıt katibi alımı yapılacak mı?” sorusuna; ” ... Devamını Oku »

2014 Katip Alımı Ne Zaman? Katiplik Sınavı Tarihi

katip-alimi-ne-zaman-2014-zabit-katip-alim-ilanlari-katiplik-sinavi-ne-zaman-yapilacak

2014 Zabıt katip alımı ne zaman olacak? Ne kadar zabıt katip alınacak? Katip alım şartları neler? Kimler Katiplik sınavına girebilir? Zabıt Katibi alım ilanı yayınlandı mı? Zabit katibi alım şartları nelerdir? İşte tüm detaylarıyla… Geçtiğimiz yıl Mart ayında yapılan Zabıt katip alımının ardından bu sene sınava girecek olan binlerce kişi yeni alımın ne zaman olacağını merak etmeye başladı. Zabıt Katip alımı için ... Devamını Oku »

2014 Ygs Soru Kitapçığı İndir

ygs

Ygs soru kitapçığının bir kısmı yayınlandı. Linkleri görebilmek için üye girişi yapmalısın.   Ygs Soru Kitapçığının tamamı yaynlandığında yine buradan cevapları ve soru çözümü ile beraber verilecektir.   Devamını Oku »

Resim Yükle – Ücretsiz

logo[1]

Yukle.cc resim yükleme sitesi hizmet vermeye devam ediyor. Diğer sitelere oranla daha fazla yükleme alanı vermekte olan ve yüklenilen resimleri anında birçok sosyal medyada paylaşma imkanı, kolay html kodu, bb forum kodları ve yüklenilen resimi boyutlandırma gibi kolaylaştırıcı araçlar sunuyor. Şuan yetkililerin açıklamalarına göre hiçbir şekilde host’tan resim silinmeyeceğini söylüyorlar.   Devamını Oku »

Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Bağımsız Denetçilik Sınavı 2014

kanu gozetimi kurumu

SINAVA MÜRACAAT Bağımsız Denetçilik Sınavına müracaatlar 15 Ocak 2014 tarihinde başlayıp 24 Ocak 2014 tarihinde saat 17.00 da sona erecektir. Başvurular, elektronik ortamda “ http://www.kgk.gov.tr” adresinde yer alan Başvuru Formunun doldurulması suretiyle yapılacaktır. Posta yoluyla gelen başvurular kabul edilmeyecektir. Sınav müracaatları, Kurum tarafından tetkik edildikten sonra sınava katılmaya hak kazananlar ile bunların sınav yerleri sınav tarihinden en az on beş ... Devamını Oku »

Savunma Sanayii Müsteşarlığı Uzman Yardımcısı Alımı Sınavı 2014

savunma-sanayi-müsteşarlığı

SAVUNMA SANAYİİ UZMAN YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI A. Genel Savunma Sanayii Müsteşarlığı’nda istihdam edilmek üzere, Giriş Sınavı (Mülakat) ile Genel İdare Hizmetleri sınıfından 7 nci, derece kadrolara atanmak üzere aşağıda belirtilen öğrenim bölümlerinde ve kontenjanlarda Savunma Sanayii Uzman Yardımcısı alınacaktır: BÖLÜM ve ADETi Elektrik-Elektronik Mühendisliği/Elektronik Mühendisliği 5 Havacılık ve Uzay Mühendisliği/Uçak Mühendisliği/Uzay Mühendisliği 2 Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği /Gemi ve Deniz ... Devamını Oku »

Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı 2014

Jandarma_Genel_Komutanlığı

   Jandarma Genel Komutanlığının SÖZLEŞMELİ UZMAN ERBAŞ ihtiyacını karşılamak amacıyla personel temin edilmektedir.  ·               Lise ve dengi okul mezunu olup,  ·               Askerlik hizmetini erbaş/er olarak tamamlamış ve terhisinden üç yıl geçmemiş,  ·               Veya halen silâhaltında olup,  01 Ağustos 2014 tarihine kadar terhis olabilecek erbaş ve erler arasından sınavla alınacak Sözleşmeli Uzman Erbaşlar;         JANDARMA KOMANDO ile JANDARMA EMNİYET VE ASAYİŞ birliklerinde görev yapacaklardır. Sözleşmeli Uzman Erbaş başvuruları, 24 ARALIK 2013 – 31 OCAK 2014 tarihleri ... Devamını Oku »

Danıştay Zabıt Katibi Alımı 2014

danistay-katip-alimi-2014

Başkanlığımızda görev yapmak üzere; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesi, 2575 sayılı Danıştay Kanunu’nun 12’nci maddesi ve Danıştay Personeli Atama ve Nakil Yönetmeliği hükümleri uyarınca, 2012 KPSS (B) Grubu (KPSSP3, KPSSP93, KPSSP94) puanı ve Kurumumuz tarafından gerçekleştirilecek uygulama ve sözlü sınavı sonucuna göre 12. dereceli altı (6) Zabıt Katibi ile sözlü sınavı sonucuna göre 10-13. derece arası toplam oniki ... Devamını Oku »